Birbirinden Harika Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ işi oya modelleri biz hanımların sıklıkla yaptığı ve sevdiği el işi türleri arasında yer alıyor. Sizlerin de hem hobi hem de para kazanmak için yaptığınız bu tığ oyaları birbirinden harika. Son zamanlarda daha farklı modeller arıyoruz. Aslında mevcut olan tığ işi oya modelini de farklılaştırmak sizlerin elinde. Tığ oyasını boncuklarla daha farklı ve daha şık hale getirmek mümkün. Bundan dolayı biz sizler için birbirinden güzel boncuklu modelleri seçtik. Şimdi dilerseniz hep beraber birbirinden harika olan tığ işi boncuklu oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modellerini yapmak oldukça kolay. Sizlerin de tercihi olabilecek bu oyaları hemen şimdi yapmaya başlayabilirsiniz. Yapılışını bilmeyenler de olabilir. Bu gayet normal. İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyebilirsiniz. Bu videolar size çok yardımcı olacaktır ve işinizi de kolaylaştıracaktır.

blank

Tek renk başörtüsüne tek renk tığ oyası yapmak istiyor olabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklılığa da ihtiyaç duyabilirsiniz. Bundan dolayı boncukları kullanmak çok doğru bir tercih olabilir. Boncukları kullanarak güzel modeller elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz harika bir tığ işi boncuklu oya modeli ile sizlerleyiz. Bu oya modelinin bu kadar şık gösteren boncukların seçimi. Boncuk seçimi ne kadar güzel ve doğru olursa tığ oyası kendini o kadar güzel gösterecektir.

blank

Yukarıdaki tığ işi boncuklu oya modeli başörtüsü kenarına çok yakışmış. Ama sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarlarını şık gösterecek bu oya modeli gerçekten muazzam duruyor. Sizlerin de seveceği bu oyaları çeyizlerde de bulundurabilirsiniz.

blank

Mor renkli başörtüsü hemen hemen her hanımın tercihi oluyor. Genellikle mor renkli başörtüsü kenarına yine mor renkli tığ işi oyalar tercih ediyor. Aynı renklerin kullanılması bazen bizim için sıkıcı gelebiliyor. Bundan dolayı boncuklar kullanarak farklılaştırmak çok iyi bir fikir olabilir. Sizler de boncuklarla bu güzel modeli elde edebilirsiniz.

Çok Sipariş Alan Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.