Birbirinden Harika Yeni Örgü Modelleri

Birbirinden harika yeni örgü modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok seveceği en yeni örgüleri seçtik. Bu soğuk kış aylarında en çok başvurduğumuz kıyafetler örgüden yapılanlar oluyor. Hem bizi sıcak tutuyor hem de çocuklarımızı. Yeni örgü modellerini bebek örgüleri arasından seçtik. Çünkü bebek örgü modellerine talep oldukça fazla. Dilerseniz hep birlikte bu örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilecek Yeni Örgü Modelleri

Bebek örgü modellerini daha çok takım halinde kullanmayı seviyoruz. Sizlerin de çok seveceğini düşündüğüm bu örgü modelinin renkleri de çok uyumlu. Örgülerinize detaylar ekleyerek daha da özgünleştirebilirsiniz.

Yelek örgü modeline siz de araba gibi detaylar ekleyebilirsiniz. Bu yelek örgü modelinin yapılışı da bir o kadar basit. İnternet ve YouTube’da birçok video var bu konu ile alakalı. Siz de videoları izleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Kız çocuklarınıza hırka veya yelek örgü yapmak istiyor ama renk konusunda karar veremiyorsanız gri ve pembe rengi tercihiniz olabilir.

Haki yeşili örgü modeli her örgü gibi şiş ve tığ ile yapılabiliyor. Hangisini kullanmak kolay geliyorsa onu tercih edebilirsiniz.

Çok şirin bebek patik ve yelek örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgüleri çok seveceksiniz. Örgülerinize detaylar eklemek çocuğunuzun da hoşuna gidebilir. Üstelik sadece hobi olarak değil, bu örgüleri yapıp, satarak para da kazanabilirsiniz.

Çok sevilen bir hırka örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modeli çok sevileceğe benziyor. Şimdiden çok sipariş alan bu modeli siz de şimdiden örmeye başlayabilirsiniz.

Örgülerin yakasına kürk detayı eklemek daha da hoş olabilir. Kürk detayı örgülere ayrıca bir farklılık katacaktır.

Görselde gördüğünüz hırka modelini sizler de çok seveceksiniz. En yeni modeller arasında olan bu örgü modelinin yapılışına internetten de ulaşabilirsiniz.

Çok şirin Yeni Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.