Birbirinden Hoş Tığ İşi Oya Modelleri

Herkesin çok sevdiği tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Tığ oyaları çok talep görüyor ve çok sipariş alıyor. Sizler de bu oyaları yaparak kazanç elde edebilir, sipariş alabilirsiniz. Kimi hanımlar da zamanını değerlendirmek için hobi olarak da tığ oyası modellerini yapıyor. Beklentimiz yeni ve değişik modelleri bulabilmek. Biz sizler için en yeni tığ işi oya modellerini seçmeye devam ediyoruz. Şimdi dilerseniz birbirinden hoş tığ işi oya modellerini beraber inceleyim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ işi oya modelleri tercih ederken renk uyumu çok önemli. Birbiriyle uyumlu ve başörtüsüyle uyumlu renkleri tercih edebilirsiniz. Uyumlu olduğunda tığ oyası da güzel görünecektir. Uyumsuz renkleri seçerseniz tığ işi oya modeli kendini göstermeyecektir.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli en yeni modeller arasında yer alıyor. Sizlerin de hoşuna gidebilecek bu tığ oyasının yapılışı da çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ işi oya modellerini sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında İnternet ve YouTube’dan bilgi alabilirsiniz.

Bordo başörtüsü kenarına hangi tığ işi oya modeli yapacağımıza karar veremiyoruz. Görselde gördüğünüz pembe ve sarı renkli tığ oyasını tercih edebilirsiniz. Bu iki renk başörtüsü kenarına çok yakışacaktır. Üstelik sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da bu tığ işi oya modelini kullanabilirsiniz.

Çok sevilen tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu oya modeli çok seviliyor. Sizler de bu tığ oyasını yaparak gelir elde edebilirsiniz. Kimi hanım bu oyaları hobi olarak kimi de para kazanmak için yapıyor. En çok sipariş alan tığ işi oya modellerini tercih ederek, sizler de para kazanabilirsiniz.

 

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz. Yapılışını bilmiyor olabilirsiniz. Bu gayet normal. O zaman ise anlatımlı videolar izleyebilirsiniz. Videoların anlatımlı olması işinizi kolaylaştıracaktır.

En Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.