Birbirinden Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

En güzel ve en kolay tığ işi oya modellerini görmeye ne dersiniz? Tığ işi oya modelleri hemen hemen her ev hanımı tarafından yapılan oyalardır. Özellikle de Anadolu bölgesinde daha çok yapılmaktadır. Dilerseniz hobi olarak dilerseniz de para kazanmak için yapabilirsiniz. Ama bu tığ işi oyalar oldukça zahmetli olabilir. Biz de bunun için kolay tığ oyaları arıyoruz. Şimdi sizler için seçtiğimiz birbirinden kolay tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim.

Çok Muhteşem ve Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Rüzgar gülü şeklinde bu tığ işi oya modeli çok sevildi. Sizlerin de seveceğini düşündüğümüz bu tığ oyasının yapılışı da çok kolay. Her bayanın yapabileceğini düşünüyoruz. Ama yapılışını bilmeyenler de olabilir. Bu gayet normal. Onlar da internet veya YouTube’da video izleyebilirler. Video izleyerek anlatımlı bir şekilde bilgi alabilirler. Öyle olması sizin işinizi daha da kolaylaştırır.

Görselde gördüğünüz siyah ve beyaz iki karşıt renkten oluşturulan bu tığ işi oya modeli oldukça hoş duruyor. Sizler bu modeli sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Artık havlu kenarlarında daha çok iğne oyası ve tığ işin oya modelleri kullanılıyor. Bu modelleri hem başörtüsü hem de havlu kenarına ekleyerek çeyizlerinize koyabilirsiniz.

Papatya şeklindeki bu tığ işi oya modeli en kolay ve en yeni modeller arasında yer alıyor. Sizler de bu modelleri tercih ederek farklılık oluşturabilirsiniz.

Nazar boncuğu şeklinde oluşturulan bu tığ işi oya modeli en yeni modeller arasında yer alıyor. Bu modeli yaparak siparişlerinizi arttırabilir ve harcadığınız zamana göre de fiyatını kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu modelleri çeyiz bohçalarına da ekleyebilirsiniz. Oldukça güzel olacaktır.

En Sevilen Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.