Birbirinden Muazzam 85 Hediyelik Tığ İşi Oya Örnekleri

Birbirinden muazzam 85 hediyelik tığ işi oya örnekleri ile karşınızdayız. Tığ oyalarını her gün daha da çok merak ediyoruz acaba yenisi eklenmiş mi diye. Çünkü gerçekten tığ oyaları hayatımızda yadsınamaz bir yer kaplıyor. Kullanım alanımız çok olduğu için her gün farklı tığ oyası arayışı içerisinde oluyoruz. Biz de sizler için birbirinden güzel tığ işi oya modelleri derledik. Hem de hediye edebileceğiniz oyalar ile sizlerleyiz. Haydi hanımlar hep birlikte bu tığ işi oya modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Gösterişli Hediyeniz Olacak Tığ İşi Oya Modelleri

Oyalar yazmalarımıza en şıklık katan detaylardan biri hanımlar. Özellikle kullanılan renkler ve oya modeli büyük önem arz ediyor. Görselde gördüğümüz tığ işi oya modeli her düz renk yazmanıza uyacak şekilde. Özellikle hediyeleşmeyi seven hanımlar bu tığ oyası aklınızın bir köşesinde olmalı.

Asaletin rengi siyah renk… Elbette oyalar için de vazgeçilmez bir renk olmaya devam ediyor. Çünkü bu renk yazmalarda tığ işi oya modelleri modeli daha belirgin kılıyor ve daha zarif duruyor tığ oyası. Siz de siyah bir yazmanın kenarına işleme yapabilir ve eşinize dostunuza hediye edebilirsiniz. Çok sevilecektir eminiz.

Can alıcı kırmızı rengi… Bayılıyorum bu renge. Can alıcı kırmızı rengine hemen hemen her tığ oyası yakışacaktır. Siz de benimle hemfikirsiniz hanımlar kesinlikle eminim. Kırmızı renkli yazma da hediye edilmeye çok müsait ama oyası ile beraber elbette. Görselde gördüğümüz tığ işi oya modeli de gerçekten çok hoş. Bunu da bir düşünmelisiniz hanımlar.

Mavi rengin vazgeçilmezi elbette renkli ve çiçekli tığ işi oya modelidir. Kesinlikle mavi yazmanızın kenarına görselde gördüğünüz oya modelini yapmalısınız. Pişman olmazsınız hanımlar.

En Sevilen Hediyelerin Vazgeçilmezi Tığ İşi Oya Örnekleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.