Birbirinden Muhteşem İğne Oyası Modelleri

İğne oyası en zarif el işi türlerinden biridir. Fazla emek ve zaman harcanan bu oyaları yapıp para da kazanabilirsiniz. Emeğinizin karşılıksız kalmayacağı bir şekilde kendinize göre fiyat da belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra çeyiz bohçalarında da eksik olmayan başörtüsü ve havluların kenarına da çok yakışan bir oya türü. Dilerseniz şimdi birbirinden muhteşem iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modelleri

Başörtüsü ve iğne oyası birbiriyle uyumlu olmalı. Başörtüsünün rengine ve desenine uygun tercihler her zaman daha hoş bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Görselde tamamını görmediğimiz başörtüsü kenarındaki iğne oyası ile uyumlu duruyor. Bu tondaki mavi rengine mutlaka pembe rengi yakışıyor. Sizler de mavi renginin yanına hangi rengi kullansam diye düşünüyorsanız bu renk pembe olabilir.

Beyaz başörtüsü hemen hemen her hanımın evinde vardır. Beyaz rengini biraz renklendirmek bizim elimizde. Tercih ettiğimiz renkler ve boncuklar iğne oyasını ön plana çıkarabilir. Bu gibi iğne oyaları da havlu kenarlarına çok yakışıyor. Hem havlu kenarınıza hem de başörtüsü kenarınıza bu modeli uygulayabilirsiniz.

Daha zarif iğne oyası modeli arayanların tercihi de bu iğne oyası modeli olabilir. Eğer yapılışı hakkında bilginiz yoksa internet veya YouTube’dan video izleyebilirsiniz. Yapılışı hakkında anlatımlı videolar size yardımcı olabilir.

Renkli buğday tanesi görünümde olan bu iğne oyası modeli 2019 yılında çok sevildi. 2020 yılında da çok sipariş alabilir. Siz şimdiden bu iğne oyalarını yapmaya başlayın hanımlar.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli hem zarif hem de bir o kadar şık. Siz de iğne oyası yaparken renk kullanmaktan sakınmayın. Ama bu renkler başörtüsü renk ve desenine uygun olmalıdır. Çeyiz bohçalarından da eksik olmayan bu tür oyaları çeşit çeşit yaparak, hazır bulundurabilirsiniz.

Çok Tercih Edilen İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.