Birbirinden Mükemmel Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden mükemmel tığ işi oya modeliyle sizlerleyiz. Sizler için en sevilen ve en çok sipariş alan tığ oyaları seçtik. Bu tığ işi oya modelleri hem başörtüsü kenarında hem de havlu kenarında tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu oyaları hemen şimdi yapmaya başlayabilirsiniz. Hepsi başörtüsüyle oldukça uyumlu. Dilerseniz şimdi birbirinden mükemmel tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu tığ oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu oyaları sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan alabilirsiniz. Bu platformlarda video izlemek sizin işinizi daha da kolaylaştırabilir.

Tığ işi oya modelinde renk uyumu oldukça önemli. Görselde gördüğünüz renkler de birbiriyle oldukça uyumlu. Sizler de uyumlu renkleri tercih ederek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Hobi olarak ve kazanç elde etmek için de bu tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz.

Pembe ve mavinin oldukça uyumlu olduğu bu tığ işi oya modeli beyaz başörtüsü kenarına da çok yakışacaktır.

Tığ işi oya modelini daha şık ve daha gösterişli bir hale getirmek için boncukları tercih edebilirsiniz. Boncuklar el işi türlerini çok şık göstermeye yardımcı oluyor.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli başörtüsü kenarına çok yakışmış. Bu model sadece başörtüsü kenarı değil, havlu kenarına da yakışacaktır. Havlu kenarında sadece dantel değil, tığ işi oya modeli ve iğne oyası da tercih ediliyor.

Boncuklar tığ işi oya modeline oldukça yakışıyor. Sizler de bu şekilde seçimler yaparak başörtüsü kenarlarını daha farklı hale getirebilirsiniz.

Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.