Birbirinden Muntazam Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden muntazam tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok sevilen ve çok efsane tığ işi oya modellerini sizler için seçtim. Bu tığ oyası modellerini çeyiz bohçasında da bulundurabilirsiniz. Çeyiz bohçaları için başörtüsü, namaz örtüsü ve havlu tercih edip kenarına bu şık modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz birbirinden muntazam tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Şahane ve Çok Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli başörtüsü kenarına çok yakışmış. Sizlerin de tercihi olabilecek bu tığ oyası modelini pembe ve yeşil rengini kullanarak eğer başörtüsüne uygunsa tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde bu muhteşem tığ işi oya modelini havlu kenarında da tercih edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizler de renkli ve sıralı tığ oyası modellerini tercih ederek muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu güzel modeli namaz örtüsü kenarında da tercih edebilirsiniz. Namaz örtüsü kenarında tığ işi oya modeli de iyi yakışabilir.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok sevilen modeller arasında yer alıyor. Sizler de bu harika tığ işi oya modelini tercih edebilir ve muhteşem görünümler elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli en yeni modeller arasında yer alıyor. Hem de bu yeni modelin yapılışı çok kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu tığ işi oya modelini İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek öğrenebilirsiniz.

blank

Görseldeki gibi mavi bir başörtüsü veya namaz örtüsü kenarına tığ işi oya modeli tercih edecekseniz görselde gördüğünüz modeli tercih etmenizi öneririz. Şimdi dilerseniz bu şahane tığ işi oya modelinin örneğini çıkaralım, ne dersiniz?

En Çok Sevilen Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.