Birbirinden Otantik 36 Farklı Perde Dantel Modelleri

Birbirinden otantik perde dantel modelleri ile sizlerleyiz. Bu modeller tam siz hanımların zevkine göre. Dantel perdeler evimize şıklık katmaya devam ediyor ve edecek. Biz de daha farklı ve daha yeni modeller arayarak evimizi daha da farklılaştırmaya çalışıyoruz. Tam istediğinize göre bu dantel örnekleri ile sizinleyiz. Haydi hanımlar şimdi bu dantel perde örneklerini bir inceleyelim. Ne dersiniz?

Evinize Bir de Bu Otantik Perde Dantel Modelleri İle Bakın

Görselde gördüğünüz perde özellikle mutfak pencerelerinde tercih edilen yarım perde dantel modelidir. Bu perde dantel modeli gerçekten işlemesi ve deseniyle bir harika. Muhakkak denemeniz gerekir. Çünkü çok seveceksiniz ve evinize ayrı bir hava katacaktır.

En sevilen perde dantel modellerinden birini görüyorsunuz hanımlar. Bu perde dantel modelleri kurdele ile de çok şık oluyor. Dilediğiniz renkte detaylar, dilediğiniz renkte kurdeleler ekleyebilirsiniz.

Hanımlar sadece tül değil stor perdelerde de dantel tercih ediliyor. Ara dantel ile de şıklaştırılan bu perde danteller gerçekten hoş duruyor. Stor perdelerinize otantik hava katmak isteyenler muhakkak bu dantel modeli ile buluşmalılar.

Hanımlar perde dantelleri tamamen dantel şeklinde de kullanabilirsiniz ya da perdenizin yalnızca alt kısmına dantel de ekleyebilirsiniz. Görselde gördüğümüz perde dantel modeli yaprak deseniyle perdeye gayet güzel bir uyum sağlamış.

Hanımlar bu perde dantel modeli de evinize çok yakışacak muhakkak denemelisiniz. Yukarıda görselde gördüğünüz gibi örneğin yapılış şekli de verilmiş. Bu dantel modeli salonunuza, oturma odanıza, çocuk odanıza, mutfağınıza kısacası evinizin her yerine çok yakışacaktır.

Bu modeli daha önce görmemiş olabilirsiniz ya da nadir görmüş olabilirsiniz. Herkesin yaptığını yapmayı sevmeyenler farklılık arayan hanımlar için birebir dantel modeli.

En Çok Sevilen ve Evlerin En Çok Vazgeçilmezi Olan Perde Dantel Modelleri