Birbirinden Renkli İğne Oyası Modelleri

Birbirinden renkli iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. İğne oyası tercih edilirken renkli olmasına biz hanımlar özen gösteriyoruz. Bundan dolayı ağırlıklı olarak mor renkli başörtüsü ve namaz örtüsü kenarına yapılmış mor iğne oyası modellerini derledik. Birçok hanımın da çok seveceğini düşündüğümüz bu harika iğne oyası modellerini çeyiz bohçası için de yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz birbirinden renkli iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Muhteşem İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelini tercih ederek harika bir iş ortaya koyabilirsiniz. Sizlerin de tercihi olabilecek bu üç boyutlu iğne oyası modellerini daha önceden yapıp dilediğiniz yere monte edebilirsiniz. Birçok hanım iğne oyasında bu yöntemi tercih ediyor.

Mor namaz örtüsü kenarına mor ve sarı rengini kullanarak bu muhteşem iğne oyası modelini yapabilirsiniz. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu iğne oyasının yapılışına İnternet veya YouTube’dan ulaşabilirsiniz.

Beyaz başörtüsü veya havlu kenarına bu şahane iğne oyası modelini tercih edebilirsiniz. Sizlerin de çok hoşuna gidecek bu modeli hem hobi olarak boş zamanlarınızda hem de para kazanıp ev ekonomisine destek olmak için yapabilirsiniz. Birçok hanım ev ekonomisine destek olmak için bu harika iğne oyası modellerini yapıyor ve satıyor.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modellerini çeyiz bohçası için tercih edebilirsiniz. Namaz örtüsü veya başörtüsü kenarına bu iğne oyası modelini tercih edebilir ve diğer iğne oyası modelini de havlu kenarında tercih edebilirsiniz.

Oldukça şahane görünen bu iğne oyası modelini yaparak muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Yeşil ve mor renginin uyumunu iğne oyası modelinde buluşabilir.

Görselde gördüğünüz renkli ve boncuklu iğne oyası modelini tercih ederek muhteşem görünümler ortaya koyabilirsiniz. Bu şahane iğne oyası modellerini havlu kenarına da yapabilirsiniz.

En Çok Muhteşem İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.