Birbirinden Şahane Lif Örgü Modelleri

Birbirinden şahane lif örgü modelleri ile sizlerin karşısındayız. Evimizin olmazsa olmaz parçaları bir hayli fazla. Bunlar biri de lif örgüler. Sürekli yenisine ihtiyaç duyduğumuz bu örgülerin en yeni modellerini seçtik sizler için. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz en şahane lif örgü modellerini görünce siz de çok seveceksiniz. Dilerseniz hep birlikte bu birbirinden şahane lif örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Muazzam Yeni Lif Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz lif örgü modeli hem çok yeni hem de modeli gerçekten göz kamaştırıcı. Sizin de bu modeli ilk defa gördüğünüze eminim. Hem şık hem de bir o kadar yumuşak olan bu lif modelini çok seveceksiniz. Modelin güzel olması kadar yumuşak olması ve cilde zararının bulunmaması, tahriş etmemesi de oldukça önemli. Örgüler biliyorsunuz ki hem şiş hem tığ ile yapılıyor. Her hanımın kolay bir şekilde kullandığı ya şiş ya da tığ vardır. Bunu tercih etmek size kalmış. Ama aynı modeli şiş ile yapınca farklı tığ ile yapınca farklı görünüm elde edeceksiniz.

blank

Görselde gördüğünüz çiçek şeklinde olan hem rengi hem de modeli ile efsane bir lif örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Lif örgülerde yumuşak ve kaliteli iplikler kullanmak oldukça önem arz ediyor. Siz de iplik tercihinizi iyi tercih etmelisiniz. Üstelik lif örgülerin yapılışının zor olduğunu da düşünmeyin. Oldukça basit ve kolay bir şekilde yapılıyor. Gerçi artık internette her örgü modelinin yapılışı videolu bir şekilde var. Bu videoları izleyip de bilgi de edinebilirsiniz.

blank

Aynı lif örgü modelini farklı şekillere de uyarlayabilirsiniz. Görselde gördüğünüz gibi aynı model hem yuvarlak, hem uzun bir şekilde tercih edilmiş. Banyolarımızda bir şekilde lif örgü modeli olmamalı. Daha fazla model olmalı. Hepsi gerekli çünkü. Bu modeller çeyizlerinize de çok yakışacak. Haydi hanımlar o halde örgü vakit.

En Çok Tercih Edilen Lif Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.