Birbirinden Şahane ve Kolay İğne Oyası Modelleri

Birbirinden şahane ve kolay iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Çok tercih edilen ve en şık iğne oyası modellerini görmeye hazır mısınız? Sosyal medyada birçok hanım el işiyle uğraşıyor ve sadece buna özel hesaplar açıyorlar. Bu hesaplar üzerinden yaptıkları el işlerini paylaşıyor, daha fazla kişiye ulaşıyor ve sipariş alıyorlar. Ben de sizler için bu hesaplardan birbirinden güzel iğne oyası modelleri seçtim. Bazı resimlerin üzerinde kullanıcı isimleri yazıyor. Bu kullanıcı adlarını Instagram’dan aratarak iğne oyaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Şimdi dilerseniz birbirinden şahane ve kolay iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelini yapan hanım çok şahane yapmış, ellerine sağlık. Sizler de bu muhteşem iğne oyası modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet ve YouTube’da bu konu hakkında oldukça fazla video var. Bu videoları izleyerek iğne oyası yapılışı hakkında birçok şeyi öğrenebilirsiniz.

blank

Sade ama şık bir iğne oyası modeli arayanlar için bu modeli önerebilirim. Eğer tek renk bir başörtünüz veya namaz örtünüz varsa. Örneğin başörtüsü görselde gördüğünüz gibi tek renk mavi şeklindeyse yeşil ve mavi rengini kullanabilirsiniz. Pembe ise pembe ve yeşil rengini kullanabilirsiniz. Bu şekilde tek renk olan başörtüleri yeşil rengi ile tercih ederek zarif bir iğne oyası modeli elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz namaz örtüsü kenarına yapılan iğne oyası modeli şahane görünüyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem iğne oyasını tercih ederek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunun haricinde iğne oyası motiflerini önceden hazır edip, daha sonra dilediğiniz yere; namaz örtüsü, başörtüsü, havlu kenarına kolaylıkla monte edebilirsiniz.

En Çok Sipariş Alan Şık İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.