Birbirinden Sevimli Bebek Örgü Modelleri

Çocuklarımız için en sağlıklı kıyafetler örgülerden yapılan kıyafetler olduğunu hemen hemen çoğumuz biliyoruz. Hem sağlık açısından hem de çocuklarımızı sıcak tutması açısından örgüler çok iyi bir fikir oluyor. Her gün yeni modeller eklenen bu örgüleri yakından takip etmek bazen güç olabiliyor. Ama biz sizler için birbirinden sevimli bebek örgü modelleri derledik. Dilerseniz şimdi hep birlikte bu bebek örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Yapılışı Kolay Bebek Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz bebek örgü modeli danteller ile daha şık hale getirilmiş. Siz de kız çocuklarınız için daha süslü örgüler yapmak istiyorsanız bunu dantel ile elde edebilirsiniz.

Hardal sarısı ve siyah olan bu hırka modeli çok sevildi. Sizler de dilediğiniz şekilde renkleri kullanarak bu örgü modelini elde edebilirsiniz. Hatta bu örgüleri yapıp gelir de elde edebilirsiniz. Çoğu hanım örgü, iğne oyası, tığ oyası yaparak da para kazanıyor. Siz de eğer para kazanmak istiyorsanız bu gibi örgülerden başlayabilirsiniz. Yapılışı hakkında bilgi almak için de YouTube veya internetten videolar izleyebilirsiniz.

Pembe rengi en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Özellikle kız çocuklarınız için örgü yapacaksınız ilk aklınıza pembe rengi geliyor. Bu renkleri görselde gördüğünüz gibi inci boncuk detaylarıyla da daha sevimli hale getirebilirsiniz.

Bebek örgü modellerini takım halinde yapmayı çok seviyoruz. Az önceki görselde gördüğünüz pembe bebek örgü modelini bu şekilde pembe bir patik yaparak da takım haline getirebilirsiniz.

Bere örgü modelini de aynı renk ve model de yaparak da tamamlayabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz gibi değişik örgü modelleri arıyorsanız tulum güzel bir fikir olabilir. Tulum modelleri örgülere ayrı bir hava katıyor. Siz de değişik örgüleri arıyor ve yapmak istiyorsanız bu örgü tercihiniz olabilir.

Çok Sevilen Bebek Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.