Birbirinden Şık Banyo Dekor Örnekleri

Banyo dekorları son zamanlarda oldukça ilgi çekiyor ve talep de oldukça fazla. Oturma odası dekorundan sonra gelen banyo dekorları çok aratılıyor. Biz de en modern ve en şık banyo dekor örneklerini seçtik. Hem de seçtiklerimiz her banyoya uygun. Küçük veya büyük banyolara göre dekorların en muhteşemlerini sizinle inceleyeceğiz. Dilerseniz şimdi birbirinden şık banyo dekor örneklerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Popüler Banyo Dekor Örnekleri

Görselde gördüğünüz sade ama bir o kadar şık banyo dekoru ile sizlerleyiz. Eğer banyonuz çok büyük değilse ve dekore etmekte güçlük çekiyorsanız bu dekoru göz önünde bulundurmalısınız. Banyoda beyaz dekor sevenler banyoları böyle dekore edebilirler. Hatta dekoratif aksesuarlarda ekleyebilirler.

Bohem ve minimal dekor sevenler bu dekoru kullanabilirler ya da fikir olabilir. Yazlık evlerinize de çok uygun bu banyo dekoru oldukça da popüler.

Avangart ama şık bir banyo dekoru arayanlar banyosunu böyle dekore edebilirler.

Oldukça geniş banyoya sahipseniz ama sade bir dekor istiyorsanız bu dekor tam da size göre.

Çift lavabolar son zamanlarda oldukça popüler. Siz de banyolarda çift lavabo tercih edebilirsiniz. Farklılık isteyenler de banyolarına aksesuar ekleyerek güzelleştirebilir.

Küçük banyosu olanlar dekore edememekte güçlük çekiyorlar. Bu durum sizi üzmesin. Küçük banyolar için de birbirinden güzel dekor örnekleri var. Örneğin görseldeki banyo dekoru küçük banyolara çok yakışacaktır ve oldukça modern bir görüntü verecektir.

Banyoda yerlere fayans değil de parke kullanmak isteyenler bu dekoru göz önünde bulundurabilirler.

Küvet kullanımı da artık oldukça yaygın. Daha farklı bir atmosfer yaratmak için bu şekilde küvetler kullanabilirsiniz.

Banyonuzda boydan pencereler kullanabilirsiniz. Bu banyoyu daha ferah gösterecektir. Görselde gördüğünüz banyo dekoru da tercihiniz olabilir.

Çok Sevilen Banyo Dekor Örnekleri