Kolay Bebek Yelek Örgü Modelleri

Birbirinden Şirin 35 Kolay Bebek Yelek Örgü Modelleri

Birbirinden şirin kolay bebek yelek örgü modelleri ile sizlerleyiz. Sizler için en şirin ve en tatlı olan çeşitleri seçtik ve derledik. Örgüler bizim için bir nimet. O kadar güzel model ve çeşitler var ki insan hayret ediyor doğrusu. Örgü modeli olarak ise genellikle en değişik en tarz olan parçaları seçmeye çalışıyoruz. Bu seçtiğimiz parçalarda tam istediğiniz gibi. Dilerseniz hep birlikte bu örgü modelleri ile buluşalım. Ne dersiniz? Haydi hanımlar örgü vakti…

Kolay Bebek Yelek Örgü Modelleri

Krem renkli örgü çeşidimiz sizin de beğeneceğiniz bir model. Örgü detaylarınızı görselde gördüğünüz düğmeler ile daha farklılaştırabilirsiniz. Üstelik düşündüğünüz kadar zor modeller değil bunlar. Bu modellerin yapılışını YouTube’dan da anlatımlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kolay Bebek Yelek Örgü

Beyaz Mickey Mouse düğme detaylı yelek örgü modelimiz çok sevildi.  Hem modelin zarifliği hem de kolay yapılışından dolayı. Bu modeli hem tığ hem de şiş ile yapabilirsiniz tercih sizin. Biliyorsunuz ki ikisiyle de yapılabilen bir yelek örgü modeli…

Bebek Yelek Örgü Modelleri

2019 yılına en çok damga vuran renk ve örgü modeli. Kesinlikle bu renk örgülerinizi daha canlı gösterecektir. Denemenizde fayda var. Hem de bayan yelek örgü modellerinde de aynı modeli kullanabilirsiniz.

Bebek Yelek Örgü

Oldukça farklı bir örgü modeli… Hem farklı hem de şık. Kadın yelek örgü modellerinde de daha ağır renkler kullanarak bu modeli örebilirsiniz. Bu modeli 2020 yılında da sık sık göreceksiniz. Şimdiden dolabınızda hazır edin hanımlar.

Yelek Örgü Modelleri

Rengarenk yelek örgü modellerini biz çok beğendik. Muhakkak siz de beğendiniz. Desenli örgüler bebek yeleklerin de en çok tercih edilenlerden.Özellikle renklerin canlı olması bebekleriniz de ilgisini çekecek ve hoşuna gidecektir. Dilerseniz vakit kaybetmeden bu örgü modellerini örün derim ben.

Vakit Bebek Yelek Örgü Modellerini Örme Vakti

Bebek Örgü Modelleri Örgü Bebek Örgü Yelek Örgüler

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.