Birbirinden Şirin Bebek Bere ve Patik Örgü Modelleri

Birbirinden şirin bebek bere ve patik örgü modelleri ile sizlerleyiz. Örgüler bebekler için oldukça önem taşıyor. Örgüleri çocuklarımızın için zararsız bulduğumuzdan tercihimiz bu yönde olabiliyor. Biz de birbirinden güzel bere ve patik modellerini siz değerli hanımlar için derledik. Bu örgüler her zevke hitap edecek. Haydi hanımlar dilerseniz bu bebek bere ve patik örgü modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

En Farklı Bebek Bere ve Patik Örgü Modeli

Bu bebek patik örgü modeli oldukça güzel görünüyor. Patik örgü önündeki çapraz detay ayrı bir hava ve farklılık katmış. Düğme detayı ekleyerek de bu örgü modeli daha da güzel bir hale getirebilirsiniz.

Pembe ve beyaz renk patik örgü için oldukça hoş olmuş. Siz de dilerseniz hem bu örgü modeli hem de bu rengi tercih edebilirsiniz.

Spor ayakkabı görünümü verilen bu patik örgü modeli gerçekten de çok şık durmuyor mu hanımlar? Mavi ve beyaz rengi kullanarak sizler de bu şık patik örgü modelini yapabilirsiniz. Hem de yapılışı çok kolay. Yapılışı hakkında anlatımlı videolar izleyerek bilgi alabilirsiniz.

En yeni bebek bere örgü modeli ile karşınızdayız. Görselde gördüğünüz örgü modelini hem hobi olarak hem de sipariş almak için yapabilirsiniz.

Bebek örgü modellerinde renk seçimi oldukça önemli. Sizler de birbiriyle uyumlu renkleri tercih ederek bu görüntüyü elde edebilirsiniz.

En şirin bebek patik örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modelini şiş veya tığ yardımıyla yapabilirsiniz.

Sarı rengini kullanarak güzel bir bebek patik örgü modeli elde edebilirsiniz.

Hem babet şeklinde hem de normal patik örgü şeklinde bu örgü modellerini yapabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve detaylarla da farklılık katabilirsiniz.

Bebek örgü modelleri genellikle takım halinde tercih ediliyor. Sizler de bu şekilde tercih ederek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hayır Diyemeyeceğiniz Bebek Patik ve Bere Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.