Birbirinden Trend ve Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden trend ve kolay tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok harika ve güzel tığ işi oya modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca sizler için seçtiğim tığ işi oya modellerini hem başörtüsü hem namaz örtüsü hem de havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz birçok hanımın yaptığı ayrı ayrı tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modelinin önceden motifini hazır edebilir ve daha sonra namaz örtüsü, başörtüsü ve havlu kenarına monte edebilirsiniz. Ayrıca el işiyle uğraşan her kişi bu tığ işi oya modelinin yapılışını YouTube’dan izleyerek yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelini birçok hanım tercih ediyor. Bu güzel tığ oyasını sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında tercih edilen tığ işi oya modelleri çeyiz bohçalarına da çeşit çeşit koyuluyor.

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelini hobi olarak yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu tığ oyası modelini yaparak kazanç da elde edebilirsiniz. Kazanç elde etmek için yaptığınız tığ işi oya modellerini sosyal medyaya yükleyebilir ve gelir elde ederek ev ekonomisine destek olabilirsiniz.

Pembe başörtüsü kenarına pembe ve beyaz rengini kullanarak harika tığ işi oya modelleri yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli birçok hanımın gözdesi oldu. Sizler de bu güzel tığ işi oya modelini yaparak güzel görünümler elde edebilir ve çeyiz bohçasına koyabilirsiniz.

Bu güzel tığ işi oya modelini başörtüsü ve havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Ayrıca YouTube veya İnternet’ten bu tığ işi oya modelinin yapılışı hakkında anlatımlı videolar izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çok Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.