Bonbon Şekeri Örgü Modeli Yapılışı

Bonbon Şekeri Bebek Örgü Modeli

Bonbon şekeri bebek örgü modeli ile bebek yelek, kazak, atkı ve bereleri örülüyor. Anlatımlı örgü modeli yazımızdadır.

Bebek örgüleri yaparken bir çok örgü motifi kullanılıyor. Bu motiflerden birisi de bonbon şekeri örgü modelidir. Bonbon şekeri örgü modeli en çok da bebek örgülerinde güzel duruyor. Örnek vermek gerekirse bir bebek yeleği ve battaniyesinde çok şık durmakta. Bazı kişiler bebek örgülerine model aramakta zorlanıyor. Halbuki o kadar çeşit motif bulunmakta ki , yalnız biraz araştırma gerekiyor. Araştırma yapan kişiler tüm örgülere ulaşma şansını yakalıyor. En güzel bebek örgüleri için kullanılan örgü tekniklerini kategoride yayınlamaktayız. Yeni örgü örecek kişiler buradaki anlatımlı videolara bakabilir yeni örnekler öğrenebilir.

Bonbon Şekeri Örgü Bebek Yeleği

Bonbon şekeri örgü modeli için Nako Lüks Minnoş ip kullanılmıştır. İp alacaklar birden fazla ip almalı. Örgü şişleri ise 3.5 numaradır. Ayrıca yanında misinalı şişe de ihtiyaç duyuluyor. Örgüye örmeye başlandığında şişe 55 ilmek atarak başlanıyor. Aynı örgü modeliyle bebek yeleği de örülüyor. Bu modeli yapanlar battaniye de örebilir.

Bonbon Şekeri Örgü Modeli Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın