Boncuklu Çiçekli Mor Tığ Oyası Modeli ve Anlatımı

Mor renk ile örülen oyaların kalitesinin şıklığının duruşunun bizim için her zaman ayrı bir yeri vardır. Bugün sziler için boncuklu çiçekli mor tığ oyası modelinin tüm yapım aşamalarını ele aldık.

Oyamızı örmek için ilk olarak parlak boncuklar temin etmeniz gerecektir. Işıl Işıl bir oya için tek yapmanız gerekne budur.

Oyamıza her zamanki gibi iki zincirli tığ battımızı yapıyoruz. Üst kısmına üç trabzanda bir boncuklu kısmı yapıyoruz. Siz de modelimizi örmeye başladıktan sonra modelimizin çok kolay olduğu konusunda bize hak vereceksiniz.

Oyamız desensiz yazmalarda çok şık durmaktadır. Modelimizin yapılışını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Elinize emeğinize sağlık.

Işıltılı boncuklu oya modeli için Züleyhanın tığ ve iğne oyaları’ nın youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın