Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

Kıskançlıktan Çatlatacak Şahane Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Bugün görenleri kıskançlıktan çatlatacak şahane bir boncuklu tığ işi oya modeli ile karşınızdayız. Bu boncuklu tığ işi oya modelinde adeta çiçekler pembe açıyor. Pembe çiçekler açtığı zaman görüntüsü ve kokusuyla harika olduğu gibi bu tığ işi oyada harika oluyor.

Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

Pembe çiçekler boncuklu tığ işi oya modeli hem görünümü hemde mis kokusuyla en güzel çiçeklerden birisidir. Pembe renk tığ işi oya modelleri kendine ve herkese olan sevginin sınırsız rengidir. Arkadaşlığı, sevgiyi, iç güzelliğini ve yakınlaşmanın simgesidir. Güzel olan her şeyi anımsatan pembe renk kız rengi olarak bilinir. Kadınlarda hayatlarında pembe rengine çok yer ayırırlar ve aynı zamanda tığ işi oyalarda da çok kullanırlar. Evlerinin dekorasyonunda, mobilyalarında, kıyafetlerinde, kullanılan oje ve rujlarda ve daha bir çok şeyde pembe rengine öncelik verirler. Peki her şeyde öncelik verilen renge tığ işi oyalar kullanarak yazmalarda da öncelik veriliyor mu? Bu sorunun cevabı evet, kadınlar tığ işi oyalarda yazmalarında da sıkça pembe rengi tercih etmektedir. Özellikle de genç kadınlar pembe renk yazmayı çok seviyorlar.

Pembe sevenler için açan çiçekler ismi verilen boncuklu oya modelini aşağıdan öğrenebilirler.

Pembe Çiçekler Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir