Böylesini Görmediğiniz En Değişik Bebek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel örgü modellerini sizlere sunuyoruz. Bebekleriniz için tercih edeceğiniz birbirinden güzel ve en yeni örgüler yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan örgü modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modellerini sizler de yaparak hamaratlığınızı sergileyebilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan örgüleri yapmak oldukça kolay sizler de bu modelleri yaparak becerinizi ortaya koyabilir ve en yeni modelleri kış aylarında sergileyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Güzel Örgü Modelleri

Görselde yer alan patik örgü modeli yeni doğan bebekler için tasarlanmıştır. Sizler de yenidoğan için tasarlanmış olan patik örgüsünü rengarenk ya da tek renk yapabilirsiniz.

Görselde yer alan toka örgü modeli iki renk tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de iki renk hazırlanan tokaları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan ve çiçekli hazırlanan örgü ceket modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Şapka örgüsünü sizler de beyaz ve siyah renk yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Kalpli örgüyü kırmızı tercih edebilirsiniz.

Tek renk yapılan sarı tulum örgüsünü sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kabartmalı şekilde hazırlanmış olan ceket örgü modelini tahta düğme detayları ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Sarı ve beyaz renkler tercih edilerek hazırlanan ayıcıklı örgü modeli hem yelek hem de tulum örgüsü set haline gelmiştir. Sizler de bu set örgüsünü kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kırmızı şapka ve atkı örgü modeli son zamanların en sevilen modellerindendır. Sizler de çok sevilen bu modeli yaparak hamaratlığımızı ortaya koyabilir ve satışa sunabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay ilerleyen fiyonk detaylı ve kabartmalı olan kız bebekler için hazırlanan tulum örgüsünü sizler de yaparak en yeni ve en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

En Güzel Örgü Modelleri