Bu 40 Tığ İşi Oya Modeli Beğeni Rekorları Kırıyor!

Beğeni rekorları kıran 40 tığ işi oya modellerini bir araya getirdik. Birbirinden şık ve çok tercih edilen 40 tığ oyası modeli ile oyalanmamış yazma kalmayacak. Her biri özenle seçilen bu tığ oyaları sizler için hazırlandı ve her gün sizler için yep yeni, farklı ya da değişik tarzda oyalar bulmaya çalışıyoruz. Kendinize sevdiklerinize çeyizlerinize yaraşır güzellikte ki modellerimizi inceleyelim.

Tığ işi ile Yapılabilecek El İşleri

Tığ işi ile sadece çiçekli boncuklu motifler değil, aynı zamanda birçok ev eşyası da yapabilirsiniz. Ama genellikle bayanların tığ işi denilince yazma kenarına yapılan oyalar aklına geliyor. Biz de tığ işi olarak en çok yapılan oyalardan farklı görünenlerin listesini yapmaya çalıştık. Listemizde birbirinden harika tığ işi oya modelleri bulunmakta. Her birini keyifle inceleyip, hemen yapmak için sabırsızlanacağınızı biliyoruz. Bu tığ işi oya modellerini illa ki kendiniz yapmanız gerekmiyor, vaktiniz kısıtlıysa modelin resmini sipariş alan birine göndererek işi hızlandırabilirsiniz. Gayet makul ücretlere çok güzel iş yapan hanımlar var. Facebook, instagram, pinterest gibi siteleri de takip ederek buralarda dilerseniz sipariş alabilir, dilerseniz sipariş verebilirsiniz.

Boncuklu tığ işi modellerine ben şahsen ayrıca bayılıyorum, siz de özellikle boncuk işi modellere ayrıca bakın mutlaka. İnci boncuklar tığ oyalarına ayrı bir hava katıyor. Sadece inci boncuklar değil, tahta boncuklu tığ işi modeller de çok şık. Şimdi sizi bu harika çiçekli boncuklu tığ işi oya modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

İşte Beğeni Rekorları Kıran Tığ İşi Oya Modelleri

Romantik tığ oyası modeli kalpler ile süslenmiş parıltılı ve şık.

Şahane güzellikte ara örgüsü olan tığ işi oya modelini beğenmeyen kimse yoktur.

Tığ işinde zıt renklerin uyumu bu olsa gerek.

Küçük boncuklarla hazırlanmış kibar tığ işi model.

Bir boncuklu tığ işi oya hem zarif hem de gösterişli olmayı nasıl başarır ?

Hem varmış hem de yokmuş gibi hafif tığ işi modeli biz çok beğendik.

Peçete kenarlarında kullanabileceğiniz zarif tığ işi model.

Boncuklardan tığ işi çiçek yapma fikri çok hoş değil mi ?

 

Bu tığ işi yakut bir kolye kadar zarif duruyor.

Pullarla hazırlanış günlük şık tığ işi oyaya hayran kalacaksınız.

Çok Beğeneceğiniz Çiçekli Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.