Bu 50 İğne Oyası Modelleri Çok Konuşuluyor!

O kadar değişik iğne oyası modelleri derledik ki, bu modeller çok konuşuluyor. İğne oyası modelleri arasında daha çok yazma kenarı için hazırlanmış örneklerin yanı sıra havlu kenarı örnekleri de göreceksiniz. Sosyal medyada en çok beğenilen ve en çok yorum yapılan bu iğne oyası modelleri arasında beğeneceğiniz modeller değil de beğenmeyeceğiniz model çok az olacak, çünkü hepsi birbirinden harika özenle seçilmiş modeller.

Değişik İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri listemizdeki örnekler daha önceki diğer modellere hiç benzemiyor. Ciddi el emeği olduğu iğne oyası modeline ilk bakışta anlaşılıyor zaten. Çiçekli, renkli modellerin öne çıktığı bu listemizdeki iğne oyaları aynı zamanda en çok sipariş alan iğne oyaları, fakat bu iğne oyalarının hepsini çıkarabilecek maharetli el sayısı oldukça az. İğne oyası modellerini çıkarabilecek kadar yetenekli iseniz, bu işten ek gelir de elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken her gün özenle hazırladığımız bu iğne oyalarını incelemek ve en popüler oyalar arasında en çok kullanılan teknikleri öğrenmek. Instagram’da birçok bayanın iğne oyası sayfası olduğunu göreceksiniz. Burada hanımlar kendi el emeği göz nuru iğne oyalarını sergilemekte ve bu modelleri beğenenlerden sipariş almaktadır. Öyle ha deyince hemen olacak bir iş değil bu, aynı iğne oyasını başlayıp bitirmek gibi sabır ve zaman isteyen bir olay. İğne oyası siparişi alabileceğiniz ya da sipariş verebileceğiniz kapalı gruplar mevcut Facebook’ta, onlara da katılabilirsiniz. Fakat bizim yayımladığımız modelleri de takip etmeyi unutmayın, özenle her gün en çok beğenilen, sipariş alan iğne oyası modellerini listeliyoruz. Şimdi sizi bu harika iğne oyaları ile baş başa bırakıyoruz.

İşte Çok Konuşulan İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri arasında en seçkin örneklerden.

İğne oyası değil, sanki sanat eseri her biri!

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.