Bu 55 Tığ İşi Battaniye Modelleri ile İçiniz Isınsın!

55 tığ işi battaniye modeli tam sizin seveceğiniz nitelikte. Mevsimden dolayıdır ki bu aralar çeşit çeşit farklı tığ işi battaniye modeli arayışı içindeyiz. E haksız da sayılmayız. Ünlü markaların battaniye fiyatları ile kendi el emeğimiz ile yaptığımız battaniyeleri kıyaslayınca oldukça bir fark olduğunu görüyoruz. Hem kendi açımızdan hem de bebeğimiz, çocuğumuz açısından farklı farklı modeller arıyoruz. Özellikle tığ işi battaniye modeli yapmak isteyen hanımlar da bir hayli fazla. Sizler için birbirinden güzel tığ işi battaniye modelini derledik. Şimdi hep beraber bu modellere bir bakalım. Ben de sizinle beraber incelemek için sabırsızlanıyorum. Haydi öyleyse bir bakalım.

En Tatlı Birbirinden Farklı Tığ İşi Battaniye Modelleri

blank

Görseldeki tığ işi battaniye modeli tam bebeğinize göre. Bu tığ işi battaniye modelini kesinlikle tercih edip öreceğinize eminiz. Ben tercih ettim bile.

blank

Gri renginin diğer renklerle uyumu bu kadar güzel olabilir. Hanımlar burada tığ işi battaniye örgü kadar renklerde de çok hatta bayağı çok önemli. Tığ işi battaniye modelini gösterecek ve ön plana çıkaracak şeylerden biri elbette renktir.

blank

Bembeyaz ve sadeliğin bu kadar zarif durabileceğini belki düşünmüyordunuz ama ne kadar da hoş durmuş değil mi hanımlar? Bu tığ işi battaniye modeli kesinlikle tercih edilesi…

blank

Güzel mi güzel detayları ile farklılık yaratan tığ işi battaniye modeli…

blank

Evet hanımlar en çok tercih edilen yöntem ve en çok tercih edilen tığ işi battaniye modeli… Bu tığ işi battaniye modelinde dilediğiniz renk ve dilediğiniz şekilde küçük parçalar örüyorsunuz, daha sonra bu parçaları birleştiriyorsunuz ve birleşen parçalarla ortaya enfes bir tığ işi battaniye ortaya çıkıyor. Siz de denemek ister misiniz?

blank

Bu görseldeki tığ işi bebek battaniye modeli çok tatlı değil mi? Tatlı mı tatlı bu bebek battaniye örgü modelini siz ve çocuğunuz çok sevecek. Eklenen balık detayları da çok sevimli.

En Sevimli Birbirinden Güzel Tığ İşi Battaniye Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.
Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.