İnci boncuklu oya yapımı

Bu Boncuklu İğne Oyası Modelini Komşularınız Çok Kıskanacak

Komşularınızın çok kıskanacağı bir iğne işi bir oya modeli. Boncuklu iğne işi ile yapacağınız yazmalar çevrenizdekilerin gözlerini kamaştıracak.

Her komşu için denilmez ama herkesin kıskanç komşuları da vardır. Kendini beğenmiş, herkesi kıskanan ve dünyaları ben yaratmışım havasına girenlerden bahsediyoruz. Bu kişiler hiç birşeyi beğenmez ve kimsenin güzel şeylere ait olmasını istemezler. Herşeyi kendilerine çekerler ve dünyada sanki kendileri tek yaşıyormuş gibi davranırlar. Tabi kardeşten öte komşular da var ama şuan konumuz onlar değil. İşte böyle komşuları kıskandırıp kurdundan öldürecek olan bir oya ile karşınıza çıkıyoruz. Boncuklu iğne oyası modeli yazma kenarlarına eklenip güzelce dikilirse bu kıskanç kişiler gözlerini bu yazmadan alamayacak. Yazmanın ışıltısı bunları yeterince rahatsız edecek ve sizi kıskanacaklar.

İnci boncuklu oya modeli

Bazı iğne oyası modelleri var ki imrenilmeyecek gibi değil. Herkes yapmak istiyor, bazı kişiler de acemi olunca ne yazık ki yapamıyorlar. Herkes öğrensin diye anlatımlı modelleri paylaşıyoruz. Kimse kimseye muhtaç olmasın ve oya modellerini rahatlıkla yapsın diye yayınladığımız iğne oyaları çok beğeniliyor.

Komşuları Kıskandıracak Boncuklu İğne Oyası Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir