Bu Çok Farklı İğne Oyası Kelebek Modelinin Yapılışını Öğrenin

Çok farklı iğne oyası kelebek modelinin yapılışını hemen öğrenmek ister misiniz? En masum ve ömürlük sevgi olan çocuk sevgisi iğne oyası kelebek modeli. İçinizi kıpır kıpır edecek bu oyayı yazımızdan öğrene bilirsiniz.

Çocuk sevgisi günahsız ve menfaatsiz dünyanın en güzel sevgisidir. Hayat boyu sizi seven ve gözlerinizi bakıp gülen çocuklar varsa hayat daha yaşanılır hale geliyor. İnsanı mutlu eden çocuk gülüşleri hayatın anlamlarından birisidir. Dünyanın en güzel şeyi de diyebiliriz. Canın sıkkın ve moralin bozuk olduğunda dahi bir çocuğun gülüşü her şeyi unutturur insana. Dünyadaki en saf, karşılıksız, riyasız sevgidir çocuk sevgisi. Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin. İçinde çocuk sevgisi olan insanlar merhametli insanlardır. Çocuk sevgisi adı verilen iğne oyası kelebek modelinin tüm detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Çocuk sevgisi iğne oyası modeli

Çok beğenilen kelebek modeli iğne oyası. Hem yazmalarda hem de havlu kenarlarında şık duruyor. Solak oyacı tarafından yapılan iğne oyasına dikkat çekmek için çocuk sevgisi ismi verilmiştir. Çocukların kıymetini bilmek için verilen bu isim çok tatlı. Büyük bir kelebek oyası için aşağıdaki videoyu izlemelisiniz. Yoğunluklu olarak eşarp ve şal kenarlarına yapılan iğne oyası modelleri günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. İğne oyası modelleri ile pek çok ürün süslemesi gerçekleştirilmektedir. Eşarp, yazma kenarı dışında havlu kenarı için de yapılan iğne oyaları görülmekle birlikte çeyizlerde de yoğun olarak iğne oyaları kullanımına rastlanılmaktadır. Çeyizlerde yer alan çeşitli aksesuarların, süs eşyalarının ya da örtülerin birçoğunda iğne oyalarının kullanımına rastlanılmaktadır.

Çocuk Sevgisi İğne Oyası Kelebek Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir