Bu Doğtaş Mutfak Masaları Tam Size Göre

Bu Doğtaş mutfak masaları tam sizin zevkinize göre hanımlar. Mutfak masaları mutfak dekorunun en önemli parçalarından biri. Kiminin mutfağı küçük kiminin mutfağı büyük… Herkes kendini mutfağına uygun bir mutfak masası arayışı içinde. Bunların hepsini düşünerek ve hepsini göz önünde bulundurarak sizler için en güzel Doğtaş mutfak masaları derledik. Siz de isterseniz hep beraber bu mutfak masa modellerini inceleyelim. Ne dersiniz?

Mutfağınız Bu Masalarla Nefes Alsın!

Rengi ve modeli ile harika bir mutfak masası… Doğtaş gerçekten mutfak masalarını çok kullanışlı yapıyor. Mutfağınıza bu masa modeli ve masa rengi uygunsa kesinlikle kaçırmayın.

Farkındaysanız çoğu marka mutfak masa ve sandalyelerinde çiçek deseni çalışmaya başladı. Sizce de bu desenler çok hoş durmuyor mu? Çiçek deseni eğer mutfak dekorunuz açık renk ise mutfağınızı daha ferah gösterecektir. Ama mutfağınız desenli ve koyu renk ise görselde gördüğünüz mutfak masa ve sandalye modelini tercih etmeyin. Daha açık ve düz renklere odaklanın hanımlar.

Hardal sarısı mutfak dekoruna en çok yakıştırdığım renklerden biri. İştah açıcı rengiyle mutfağınıza hem uyumlu olacak hem de çok yakışacak. Hardal sarısı ahşap ile kullanılınca hoş duruyor. Beyaz ile kullanılsa bu kadar uyum yakalamazdı.

En trend renklerden biri… Hemen hemen her mutfağa yakışacak düzeyde. Siz de bu renkleri çok seveceksiniz.

Desen seven hanımların tercihi masa ve sandalye örnekleri…

En revaçta olan çiçekli masa ve sandalyeler. Bu çiçekli sandalyelere en uyumlu renklerden biri elbette ki haki yeşili olacaktır. Sizce de öyle değil mi?

Ben kesinlikle beyaz dekorlu mutfağıma bu masa ve sandalyeyi tercih ederim. Hem renkleri bakımdan hem de modeli. Pembe ile lacivertin uyumu nasıl da güzel değil mi?

Mutfağınıza En Uyumlu Doğtaş Masa ve Sandalye Örnekleri