Köy çiçekleri iğne oyası yapılışı

Bu Harika İğne Oyası Köy Çiçekleri Yazma Kenarı Modelini Gördünüz mü?

Göz alıcı renklere sahip olan köy çiçekleri iğne oyası modelinin anlatımı ile karşınızdayız. Bu iğne oyası ile herkes kendi köyüne gidip geri gelecek.

Bu iğne oyası yazma kenarı modeli adını köy çiçeklerinden almış. Köylerde olan çiçekleri bilirsiniz. Bahar aylarında çoğalan ve genellikle kış aylarına kadar bulabileceğiniz çiçekler. O mis kokulu çiçekleri kim doyasıya içine çekmez istemez ki. Sürekli köylere gidilmese de orda bir köy var uzakta diye boşuna dememişler. Gitmesek de görmesek de o köy bizim köyümüzdür. Köy yeri dağlık olan yerlerde dağda açan çiçekler bir muhteşem görünüyor. Tarlarlarda olan gelincikler, papatyalar, yaban çiçekleri ne hoş kokar. Temiz hava için köyde yaşamak gibisi yok diyelim ve konumuza dönelim.

Köy çiçekleri iğne oyası

İğne oyası çiçek modeli sevenler yazmasına uygulamak isteyenler için köy çiçekleri adını verdiğimiz bir model var. İki farklı renk çiçekle yapılan bu oya modeli iğne oyası modelidir. Çiçeklerin motifleri farklı yalnız renkler farklıdır. Pembe, sarı, kırmızı ve mavi gibi bütün renklerin yakıştığı bir oya. Köy çiçekleri iğne oyası modeliyle yazmalarınızın kenarları çiçek açacak. Yüzünüze ışık saçacak olan yazmalar yapabileceksiniz.

İğne Oyası Köy Çiçekleri Yazma Kenarı Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın