Fiyonklu üçgen oya yapılışı

Bu İğne Oyası Modelini Bilmeyenler Daha Önce Oya Yaptım Demesin

O kadar iddaalı diyoruz ki; bu iğne oyası modelini bilmeyenler daha önce bende oya yaptım demesinler. Fiyonklu üçgen iğne oyası yazma kenarı modelinin anlatımı ile karşınızdayız.

İğne oyası modellerinde bugün çok bilinen yazma kenarı modeli ile karşınıza çıkıyoruz. Bu kadar iddaalı konuşmamızın nedeni hemen hemen her oyacının karşısına çıkan eski bir model olması. Eski bir model olduğundan dolayı da iğne oyası ile uğraşanların mutlaka yapmak istediği bir model. Gel gelelim bu oyayı yapmayı bilmeyenlere! Tabiki de siz hiç üzülmeyin. Çünkü bir nevi bu yazı da yapmayı bilmeyenler için paylaşıldı diyebiliriz. Çünkü yazıda fiyonklu üçgen oyasının yapımına yer vereceğiz. Bilmeyenlerde öğrensin ve ben daha önce görmedim demesinler diye oya burada paylaşıldı.

Fiyonklu üçgen oya

İğne oyası yapmak her bayanın harcı değildir. Sabırlı olacak, vakti olacak, malzemeleri olacak ve hayal gücü yüksek biri olacak. Bunlar olmadığı taktirde  bir yerde kopukluk olur. Sabırlı olmayan birisi iğne oyası yapmaya başlarsa modeli çıkaramadan bırakır. Vakit bulmayanlar yine modeli yarıda bırakabilir. Hayal gücü yüksek olmayan kişiler ise yeni model çıkarmada çok zorlanırlar ve kendine özgü iğne oyası modeller çıkaramayabilirler. Bunu yapmanın en kolay yolu ise her gün sizler için iğne oyası modellerinden en çok beğenilenleri, sipariş alınanları listelediğimiz gönderiler var, onları takip edebilirsiniz. Ayrıca her gün farklı iğne oyası modellerinin yapımını da paylaşıyoruz. Size sadece her gün yenihobi.com’u takip etmek kalıyor.

Fiyonklu Üçgen İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Video Anlatımlı Yapımı

Çok Beğeneceğiniz İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

4

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın