Fiyonklu üçgen oya yapılışı

Bu İğne Oyasını Bilmeyenler Ben Daha Önce Oya Yaptım Demesinler

O kadar iddaalı diyoruz ki; bu iğne oyasını bilmeyenler daha önce bende oya yaptım demesinler. Fiyonklu üçgen oyası modeli.

İğne oyalarında bugün çok bilinen bir modelle karşınıza çıkıyoruz. Bu kadar iddaalı konuşmamızın nedeni hemen hemen her oyacının karşısına çıkan eski bir model olması. Eski bir model olduğundan dolayı da iğne oyası ile uğraşanların mutlaka yapmak istediği bir model. Gel gelelim bu oyayı yapmayı bilmeyenlere! Tabiki de siz hiç üzülmeyin. Çünkü bir nevi bu yazı da yapmayı bilmeyenler için paylaşıldı diyebiliriz. Çünkü yazıda fiyonklu üçgen oyasının yapımına yer vereceğiz. Bilmeyenlerde öğrensin ve ben daha önce görmedim demesinler diye oya burada paylaşıldı.

Fiyonklu üçgen oya

Oya yapmak her bayanın harcı değildir. Sabırlı olacak, vakti olacak, malzemeleri olacak ve hayal gücü yüksek biri olacak. Bunlar olmadığı taktirde  bir yerde kopukluk olur. Sabırlı olmayan birisi oya yapmaya başlarsa modeli çıkaramadan bırakır. Vakit bulmayanlar yine modeli yarıda bırakabilir. Hayal gücü yüksek olmayan kişiler ise yeni model çıkarmada çok zorlanırlar ve kendine özgü modeller çıkaramayabilirler.

Fiyonklu  Üçgen İğne Oyası Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir