efsane oya

Bu Model Gerçekten Efsane Hiç Yorulmadan Tığ Oyası Yapımı

Hiç yorulmadan oya yapmak ister misiniz? Hemde efsane bir model, oyanın yapılışı ve detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

Tığ oyası yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Efsane bir modeli hiç yorulmadan yapabilirsiniz. Üstelikte yapacağınız işlemler çok ama çok basit. Tığ oyaları yaparken kadınlar ister istemez bir emek harcıyor. Bazen bir kaç gün bazen ise haftalarca oya yapmanın derdine düşüyorlar. Hangi oyayı yapsam daha güzel durur diye  düşünüp duruyorlar. Şimdi yayınlayacağımız örnek ile hem çok güzel bir oya yapacaksınız hemde hiç yorulmayacaksınız. Derya hanımın anlatımıyla oyanın yapımını videosundan öğreneceksiniz. En güzel tığ oyası için bizi takipte kalın.

efsane oya modeli

Tığ oyaları yapımı çok zahmetli olmasa da biraz yorucudur. Yazmalar, havlular güzel görünsün diye marifetli eller uğraşır durur. Bazen yorgunluk, bazense can sıkıntısı olur. Oyayı yapmayı yarıda bırakıp bitirmeyenler bile olabiliyor. İşte böyle olanlar için kısa zamanda yapılan bir örnek paylaşıyoruz. Bu örneği yaparken hem sıkılmayacaksınız hemde değerli vaktinizi kaybetmeyeceksiniz.

Hiç Yorulmadan Tığ Oyası Yapımı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın