Bu Tığ İşi Oya Modelleri Olay Oldu

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel ve en yeni tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de bu modelleri yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model sevenlere daha önce hiç görmediğiniz modelleri ekledik. Yapım aşamaları kolay olan modelleri yeni öğrenen hanımlarda yaparak en güzel modellere sahip olabilir. Çeyizlerinizin vazgeçilmezi olacak olan tığ oyalarının hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Renkli tülbent kenarına yapılan tülbent içindeki renklerden faydalanarak hazırlanan kullanılan ipliklerin harika buluşmasını sizlere sunuyoruz. Sizler de tek renk tülbentelerine yaparak günlük Kullanıma uygun hale getirebilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Tarzı hanımların tercihi olan rengarenk hazırlanmış tığ işi oya modellerini dilerseniz pul ve boncuk detayları ile süsleyerek en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Yeni Tığ İşi Oya Örnekleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan tığ işi oya modeli tülbent içindeki renklerden tercih edilerek hazırlanmıştır.

Rengarenk hazırlanmış olan tığ oyası modeli çok tercih ediliyor çok tercih edilen bu modeli yapıp çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

El emeğini yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modelinde kahverengi tonları yer almaktadır. Sizler de kahverengi tonlarının kullanıldığı tığ oyasını yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımlar yazma kenarına yapılan model tam size göre.

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Yeni Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya ve dantel dünyası (Youtube)

Videoda yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan rengarenk hazırlanan tığ oyasını sizlere sunuyoruz. Sizler de yapım aşaması oldukça kolay olan bu tığ işi oya modelini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız tığ modelleri oldukça güzel görünmektedir. Dilerseniz bu modelleri çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Hediyelik olarak da tercih edilebilecek olan tığ oyaları son zamanlarda çok tercih edilir. Çok tercih edilen modelleri satışa sunabilir ve en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modelleri işçiliklidir. Hamarat hanımlar bu modelleri yapmaya başlarsanız hamaratlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Sizler de videoyu izleyerek bu güzel tığ işi oya modelini yapabilir ve en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.