İlgi gören boncuklu tığ oyası yapılışı

Bu Yıl En Çok İlgi Gören Boncuklu Tığ Oyası Belli Oldu

Yıl boyunca pek çok boncuklu tuğ oyası yapıldı. Bazıları pul, bazıları inci boncuklar. Yazıda yılın en çok ilgi gören boncuklu oyası var.

Bu yıl oyacı kadınlar tarafından yayınlanan bir çok boncuklu oya gördük. Yepyeni tasarımları ile karşımıza çıkan kadınlar her zamanki gibi hünerlerini ortaya koymuşlar. Beğenilen oyalar internetten aratılıp anlatımlı modeli merak edildi. Bu yıl en çok takip edilen tığ oyaları listesinin tepesinde yazma için yapılan tek boncuklu tığ oyası modeli bulunuyor. Çıtı pıtı tığ oyası modeli olan boncuklu oya en çok aranan ve en çok karşımıza çıkan model olmayı başarabildi. Binnazın El Emekleri kanalında detaylı anlatımlı şekilde paylaşılan boncuklu oya sevenleri için bu yazımızda videosu verildi.

İlgi gören boncuklu tığ oyası

Boncuklu oyalar da kendi aralarında sınıflandırıldığı için her modeli takip etmek hiçte kolay olmuyor. Oya modelleri eklenmeden önce kaç kişinin beğendiği anlatımının bulunup bulunmadığı araştırılıyor. Kolay ve ilgi gören model olursa öyle paylaşılıyor. Bu yılın en çok ilgi gören boncuklu tığ oyası yapılışı aşağıdaki videoda!

İlgi Gören Boncuklu Tığ Oyası Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir