İlgi gören boncuklu tığ oyası yapılışı

Bu Yılın En Çok İlgi Gören Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Belli Oldu

Yıl boyunca pek çok boncuklu tığ işi oya modelleri yapıldı. Bazıları pul, bazıları inci boncuklar. Yazıda yılın en çok ilgi gören boncuklu tığ işi oya modeli var.

Bu yıl tığ işi oya yapan kadınlar tarafından yayınlanan bir çok boncuklu oya gördük. Yepyeni tasarımları ile karşımıza çıkan kadınlar her zamanki gibi hünerlerini ortaya koymuşlar. Beğenilen oyalar internetten aratılıp anlatımlı modeli merak edildi. Bu yıl en çok takip edilen tığ işi oyaları listesinin tepesinde yazma için yapılan tek boncuklu tığ oyası modeli bulunuyor. Çıtı pıtı tığ işi oya modeli olan boncuklu oya en çok aranan ve en çok karşımıza çıkan model olmayı başarabildi. Binnazın El Emekleri kanalında detaylı anlatımlı şekilde paylaşılan boncuklu oya sevenleri için bu yazımızda videosu verildi.

İlgi gören boncuklu tığ oyası

Boncuklu tığ işi oyalar da kendi aralarında sınıflandırıldığı için her modeli takip etmek hiçte kolay olmuyor. Tığ işi oya modelleri eklenmeden önce kaç kişinin beğendiği anlatımının bulunup bulunmadığı araştırılıyor. Kolay ve ilgi gören model olursa öyle paylaşılıyor. Bu yılın en çok ilgi gören boncuklu tığ oyası yapılışı aşağıdaki videoda!

En Çok İlgi Gören Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Bu çok güzel boncuklu tığ işi oya modeli hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer modellerimize de göz atarsanız seviniriz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir