Bu Yılın En Farklı Yelek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için bebeklerinizin kış aylarında kullanabileceği birbirinden güzel yelek patik ceket hırka atkı birçok örgü modelini seçtik. Sizler de tarzınıza uygun olan örgü modelini seçerek bebekleriniz için tasarlayabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan bebek örgü modellerini seçerken oldukça güzel görünmelerine de özen gösterdik. Farklı detaylar eklenerek süslenen örgülerde boncuk detayları oldukça güzel görünmektedir. Yapımı kolay olan modelleri yeni başlayan hanımlarda pratik şekilde yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Bebek Örgü Modelleri

Görselde yer alan yeni doğan bebekler için hazırlanmış olan yelek modelini sizler de çiçek ve boncuk detayları ile süsleyerek harika görünen örgülere sahip olabilirsiniz. Yenidoğan için hazırlanan yelek örgü modelini dilerseniz sayıları artırarak bebeğinizi yaşına göre hazırlayabilirsiniz.

Bebek örgü modellerinin sade ve kullanışlı olması oldukça önemlidir. Sizler de görselde yer alan yelek örgü modelini yaparak en yeni yeleklere sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan bebek patik örgü modeli ayakkabı modeli olarak adlandırdığımız örgüyü sizler de yaparak bebeklerinize harika hediyeler verebilirsiniz.

Takım halinde hazırlanın yelek örgü modelinin patik ile birlikte hazırlayıp birlikte kullanıldığı zaman oldukça şık görünen modeller ortaya çıkmaktadır.

El emeği göz nuru hazırlanan erkek yelek örgü modeli ve patik örgü modeli birlikte hazırlanmıştır. Sizler de en kolay olan örgü modelleri arasında yer alan görselde görmüş olduğunuz yelek örgüsünü hazırlayabilir ve düğme detayları ile süsleyebilirsiniz.

Görselde yer alan ceket örgü modeli iki renkli tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de iki renk hazırlanan ceket örgülerini dilediğiniz renklerde tercih ederek hazırlayabilirsiniz.

Görselde yer alan yelek örgü modeli ve patik örgü modeli inci detayları ile süslenmiştir. Sizler de kız bebek yelek örgü modellerini dilerseniz daha fazla inci detaya ekleyerek farklı görünüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Takım halinde hazırlanan örgülerin en çok sevilen örgüler olduğunu biliyoruz. Sizler de yelek ceket patik şapka bere birçok örgü modelini takım halinde hazırlayarak set şekline getirebilirsiniz.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan örgüler arasında yer alan patik atkı bere örgü modeli şık görünümüyle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizler de görselde yer alan örgü modelini hazırlayıp ponpon detayları ile süsleyebilirsiniz.

Erkek bebek örgü modeli son zamanların en çok tercih edilen ve satan modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de bu modeli hazırlayarak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Bebek tulum örgü modelleri arasında en çok sevilen ve kullanılan örgüyü hazırlayarak şahane örgü modellerine sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan gösterişli yelek örgü modeli ve patik örgü modeli ponpon detayları ile süslenerek harika görünen modeller ortaya çıkmaktadır. Kürk detayını da yer aldığı yelek örgü modeli oldukça güzel görünmektedir.

Yelek örgü modelleri arasında kız bebekler için en çok tercih edilen yelek örgü modelinde yer alan kalp ve boncuk detayları şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modelinin sizler için hazırlarken inci detayları ekleyerek de oldukça şık görünen bebeklerinizi mutlu edecek örgü modellerini yapabilir. Özel günlerde bile tercih edebilirsiniz.

En Yeni Örgü Modelleri