Buğday Başağı Lif Yapılışı

Buğday Başağı Lif Modeli

Lif modellerinin en çok merak edileni buğday başağı lif modeli. Takımlara yeni örnek eklemek isteyenlere çıtı pıtı bir lif modeli.

Banyolarda kese olarak kullanılan diğer adıyla sabun bezi olan lifler tığla örülmekte. Zamanını lif örerek değerlendiren kişiler lif takımları yaparak vakit öldürüyor. Takım lifler içinde çok güzel modeller oluyor. Bunlar arasında uzun lifler, altıgen lifler, marul ve lahana lifler en çok kullanılanlardır. Buğday başağı lif modeli yapımı da çok kişi tarafından merak edilen örgülerden biridir. Yanyana dizili buğday başaklarını anımsatan örgü iki farklı renkle örülüyor. İsteyen kişiler her buğday başağına farklı renk vererek rengarenk bir lif ortaya çıkarıyor. Yazımızdaki modelde sarı ve beyaz renkler kullanılmış.

Buğday Başağı Lif

Anlatımlı lif modelleri kategorisinde eksik olan bir modele daha yer veriyoruz. Buğday başağı lif örneği öğrenmek isteyenler için 17 dakikalık videosuyla eklenmiştir. Çeyizlik lifler, hediyelik lifler ve satış yapmak için yapılan lifler arasına eklenebilecek güzellikle olan bu örneği siz neden öğrenmiyorsunuz? Hadi şimdi videoyu izleyerek lif yapmayı hemen öğrenme vakti!

Buğday Başağı Lif Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir