Burcu’nun Satılık Lif Örgü Modelleri

Burcu’nun satılık örgü modelleri ile sizlerleyiz. Burcu Hanım’ın birbirinden güzel lif örgü modellerini sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Burcu Hanım aslen Adıyamanlı, fakat Malatya’da yaşıyor. El işlerine merakı olan ve ustalıkla yapan Burcu Hanım lif örgüleri ise 5 yıldır yapıyor. Dilediğiniz örgü modelini Burcu Hanım’ın Instagram hesabına ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Instagram’dan deryali_lifler_ hesabını takibe alabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Burcu’nun satılık örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Burcu’nun Birbirinden Şahane Lif Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz lif örgü modeli şahane görünüyor. Pembe ve krem renginin muhteşem uyumuna şahit oluyoruz. Çiçeğin ortasındaki boncuk ise lif örgüye şıklık katmış. Bu lif örgü modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olacak. Çeyiz hazırlığı yapanlar bu harika lif örgüleri deryali_lifler_ Instagram hesabından sipariş verebilirler.

Sarı, yeşil ve beyaz renginin lif örgü modelinde muhteşem uyumu ile sizlerleyiz. Burcu Hanım lif örgülerini büyük bir ustalıkla ve titizlikle yapıyor. Bu husus oldukça önemli. Burcu Hanım’ın lif örgü fiyatları 15 ile 20 TL arası değişiyor. Beğendiğiniz lif örgülerin fiyatlarını ve detaylı bilgi öğrenmek için deryali_lifler_ Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Oldukça şık bu lif örgü modelleri hanımların gözdesi olabilir. Sizlerin de hayır diyemeyeceği bu muhteşem lif örgüleri yaparak harika bir görünüm elde edebilirsiniz veya Burcu Hanım’a kolaylıkla deryali_lifler_ Instagram hesabından sipariş verebilirsiniz.

Çok harika bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Burcu Hanım’ın yine ortaya şahane bir iş çıkarmış. Hem eviniz için çeşit çeşit hem de çeyizin için çeşit çeşit bu muhteşem lif örgü modellerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi ve hızlı sipariş için ise deryali_lifler_ Instagram adresine ulaşabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz şahane lif örgü modelini biz çok sevdik. Burcu Hanım’ın lif örgüleri birbirinden şahane görünüyor. Kendisine bu muhteşem örgüleri bizimle paylaştığı için teşekkür ediyor ve çalışmalarının devamını diliyoruz.

Burcu Hanım’ın Harika Satılık Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.