Büyük Motifleri ile İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar. Sizler için hazırlanmış olan birbirinden güzel iğne oyası modellerini bir araya getirdik. Motifli iğne oyaları en çok sevilen ve tercih edilenler arasında yer alırken sizler de bu modelleri yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüyü sizler de yaparak harika modele sahip olabilirsiniz. İşçilikli iğne oyaları şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de farklı model arıyorsanız bu güzel iğne oyası modelleri inceleyerek arasında seçerek yapabilirsiniz. Tülbent içindeki renklerden seçecek iplik alarak yapabilirsiniz. Tek tek tülbent kenarında ise sade model istiyorsanız aynı renklerde iğne oyası modeli yapabilirsiniz. Çok sade ve oldukça gösterişli modelleri bularak sizler de çeyizlerinize harika iğne oyalarını ekleyebilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmezi olan el işçiliğinin yoğun olduğu iğne oyaları detayları ile dikkat çekmeye devam ederken sizler de farklı modeller yapabilirsiniz. Detaylı şekilde inceleyerek beğendiğiniz modeli farklı renklerde tercih ederek yapabilirsiniz. Yapacak olan hanımları şimdiden kolaylıklar diliyorum.

En Yeni İğne Oyası Modelleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan rengarenk hazırlanmış olan iğne oyası modeli çok satan modeller arasında yer alırken sizler de bu modelleri yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Havlu kenarında yapılan çiçek kaya model ile birlikte hazırlanan iğne oyası modeli en çok satan modeller arasında yer alırken sizler de bu modelleri yaparak maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Rengarenk tülbent kenarına yapılan Cenk marka tülbent tercih edilerek hazırlanan rengarenk yeni gelinlerin tercihi olan iğne oyası modeli son zamanların en sevilen modelleri arasında yer almaktadır.

Namaz örtüsü olarak kullanabileceğiniz görselde yer alan harika iğne oyası modeli çıtı pıtı görüntüsü ile çok şık görünmektedir. Sade model sevenlere hitap eden iğne oyası modeli sizler için hazırlanmıştır. Sizler de günlük kullanıma uygun olarak bu güzel modeli tasarlayabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılan papatya model iğne oyaları şık görünmektedir sizler de bu modeli yaparak bütün kombinlerinizi uyum sağlayabilirsiniz.

Ağır model sevenlere hitap eden görselde yer alan zor yapılan iğne oyası modeli kamera tanımları tercihi olmaya devam ediyor. Sizler de hamarat kadınların tercihi olan bu güzel iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modeli YouTube’da en çok beğeni alan model olurken sizler de bu modeli yaparak kendi sayfalarınızı ekleyebilirsiniz.

Gösterişli iğne oyası modeli seven hanımlara hitap eden harika iğne oyası modeli kırmızı, siyah tercih edilerek çok gösterişli görünmektedir.

Özel günlerde kullanabileceğiniz görselde yer alan mor, gri ve yeşil renklerin yer aldığı iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir.

Sade ve Çok Güzel İğne Oyası Modelleri