Büyüleyici Tığ İşi Oya Modelleri

Sizler için en şahane ve en büyüleyici tığ işi oya modelleri seçtik. Özellikle başörtüsüne uyumlu tığ oyaları derledik. Biz hanımların en çok ilgisini çeken şeylerden biri de  renkli tığ işi oya modelleridir. Bu renkleri de tercih ederken eğer birden fazla renk tercih edeceksek uyumlu olmasına da dikkat etmemiz gerekir. Sizlerle bu harika tığ işi oya modellerini incelemek için sabırsızlanıyoruz. Şimdi dilerseniz büyüleyici tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Oldukça Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin renkleri çok uyumlu. Sizlerin de pembe renkli başörtüsü varsa ve tek renkse bu tığ oyası tercihiniz olabilir. Yeşil ve pembeyi kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet ve YouTube’dan alabilirsiniz. Anlatımlı videolar izlemek sizlerin işini daha da kolaylaştıracaktır.

Çok sevilen bir tığ işi oya modeliyle sizlerin karşısındayız. Bu tığ oyasını hem hobi olarak hem de kazanç elde etmek için yapabilirsiniz. Birçok hanım bu tığ oyalarını yaparak gelir elde ediyor. Harcadığınız emeğe ve kullandığınız malzemeye göre bu tığ işi oya modellerinin fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Beyaz başörtüsü kenarına yakışabilecek bir tığ işi oya modeli seçtik sizler için. Bu tığ oyası modeli çok harika görünüyor. Sadece başörtüsü kenarına değil havlu kenarına da çok yakışacaktır. Artık dantel havlu kenarında pek fazla kullanılmıyor. Tığ işi oya modelleri ve iğne oyaları daha çok tercih ediliyor.

Çok şahane tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu tığ oyası hanımlar tarafından çok sevildi. Sizlerin de tercihi olabilir.

Mükemmel Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.