Çalı Gülü Oyası Yapılışı

Çalı Gülü Oyası Yapımı Harika Renk Uyumu

Harika renk uyumuyla çalı gülü oyası yapılışı. Tığ oyası yapımında kullanılan birbirine uyumlu iplerle yapılmış olan gül oyasının tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

Çalı Gülü Oyası

Gül oyaları en çok yapılan ve sevilen oyalardan biridir. Çalı gülü oyası modeli de tığla yapılmış olan bir yazma veya havlu oyası diyebiliriz. Çeyizlik yazma veyahut havlu gibi el işlerinde tercih edilen gül oyalarından en güzellerinden birinin videosunu bu yazımızda paylaşıyoruz. Tığ oyası tarifi ile sizde gül oyası yapılışını öğrenip örmeye koyulabilirsiniz. Bu oya modeli yüzbinlerce kişi tarafından izlenip binlerce kişi tarafından da tercih edilmiş olan bir örnektir.

Gül Oyası Modeli

Tığ oyaları tarifleri arasında ilk defa bir gül oyasına yer veriyoruz. Aşağıdaki videoda anlatılan oya modelinde güller tek renklerle yapılmıştır. Yazma modelinde göreceğiniz gibi gülleri farklı renklerde yaparsanız daha hoş görünecektir. Yeni hobi olarak sizden yayınladığımız tığ oyalarını beğenmenizi istiyoruz. Eğer gerçekten beğenip yapmak istediğiniz oya modeli olursa sayfalarınızda da paylaşabilirsiniz. Şimdi gelin güllü oyanın yapımını izleyelim öğrenelim.

Tığ İşi Gül Oyası

Çalı Gülü Oyası Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir