Ajurlu Anne Yeleği Modeli Yapılışı

Çapraz Yollar Ajurlu Anne Yeleği Örgü Modeli

Ajurlu anne yeleği modeli olarak örülebilir, bebek örgü modeli olarakta rahatlıkla kullanılabilir. Yelek örneği arayanlar bu örgü modelini deneyebilir.

Ajurlu Anne Yeleği

Anne yelekleri, gelin kız ve bayan yelekleri dışında bebek yelekleri de örülebilen ajurlu bir model. Örgü öğrenmenin artık dakikalar aldığını biliyor muydunuz? Bir modeli öğrenmeniz için saatler harcamanıza gerek yok. Bir kaç dakikada dilediğiniz örgüyü öğrenebilirsiniz. Şimdi geçelim çapraz yollar örgü modeline. Lastik yaparak yelek üzerinde nasıl durduğunu göreceksiniz. Örneğe başlamadan önce bir sıra düz gidip geliniyor. Kenar ilmeği örmeden alıp devamındaki iki ilmeği ikisini birlikte ters örülüyor. Sonra üç ilmek düz örülür. Örgünün sonuna kadar ters ve düz örgü teknikleri ile yapılıyor. Canselin örgü dünyası anlatımıyla bu örgüyü tüm çocuk ve yetişkin örgülerinde kullanabilirsiniz.

Anlatımlı Kolay Örgü Modelleri

Tüm yelekler için uygun ajurlu bir modeli daha kısacık video ile öğrenmek isteyenler hemen videoyu başlatabilirler.

Çapraz Yollar Ajurlu Anne Yeleği Örneği Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın