Çarpıcı Püf Noktalarla Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

oturma odası dekorasyonu

Çarpıcı püf noktalarla oturma odası dekorasyon fikirleri ile karşınızdayız. Bu muhteşem ve güzel dekorasyon fikirleri evinize farklı bir soluk getirecek. Küçük ama etkisi büyük donuşlarını sizler de oturma odanız için yapabilirsiniz. Aşağıya eklediğim videodan da oturma odası dekorasyon fikirleri alabilirsiniz.

Küçük Fakat Etkisi Büyük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Videoyu izleyerek sizler de hoşunuza giden oturma odası dekorasyon fikirlerini kendi eviniz için uygulayabilirsiniz.

En Harika ve En Şık Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Beyaz mobilyalar çocuklu evler için de tercih edebilir. Kolay temizlenebilir deri yüzeyli koltuklar bunun için iyi fikir olacaktır.

decoration

Eski bir tuğla şömineyi veya ahşap panelleri bir kat krem boya ile farklı kılabilirsiniz. 70’lerin havasını solumaya ne dersiniz?

blank

Doku ve desen kullanarak ve sakin renkleri tercih ederek can sıkıcı oturma odası dekoruna veda edebilirsiniz. Rüya gibi bir sahil evinde sizler de bu oturma odası dekorasyonlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.

blank

Sahip olduğunuz mobilyaları farklılaştırabilirsiniz. Eski bir sandalyenin çevresini kalan duvar boyaları ile boyayabilirsiniz. Perde ve yastıkların kenarlarına da süslemeler dikerek yenileyebilirsiniz.

blank

Ağır kumaş perdeleri tül olanlar ile değiştirebilirsiniz. Perdeler yere kadar uzandığında güzel bir görünüm verecektir. Yüksek bir tavanı ön plana çıkarmak için perdeleri pencerelerin ve kapının bir fit üzerine monte edin.

blank

Hantal bir bölümü güzel koltuklarla değiştirerek oturma odanızı daha ferah gösterebilirsiniz. Ayrıca kadifeden daha konforlu ne hissettiriyor ki?

blank

Alana mı ihtiyacınız var? Daha dekoratif seçenekler için sıkıcı rafları değiştirin. Ardından taşan pürüzleri gizlemek için kumaş kutular ve sepetler tercih edebilirsiniz.

blank

Derin mavi, şaşırtıcı derecede nötr bir fon sağlar ve bu da oturma odası dekorasyonu iin odukça güzel bir fikir.

En Harika ve En Pratik Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank