Catır catır catlatan boncuklu tığ oyası yapılışı

Çatır Çatır Çatlatan Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Görenleri çatlatacak güzellikle boncuklu tığ işi oya modelinin anlatımı ile karşındayız. Yetenekli annelerin yaptığı görenleri çatır çatır çatlatan boncuklu tığ oyası model. Bu harika tığ işi oya modelini öğrenmek isteyenleri şöyle alalım.

Yeni tığ işi oya modelleri paylaşımları hız kesmeden devam ediyor. Yetenekli kadınların ellerinden çıkan harika görünümlü bir tığ işi oya modeli. Bu kadınlar evlerinde hiç durmadan yeni oya modelleri çıkarıyorlar. Hayal güçlerini kullanarak daha önceden yapılmamış yepyeni modeller ortaya çıkıyor. Ev hanımları boş vakitlerini fırsata çevirerek yazma ve havlular için en güzel tığ işi oyaları yapıyorlar. Her şeyi bi tarafa bırakıp pembe pembe boncuklarla süslenen tığ oyası modeline geçelim.

Catır catır catlatan boncuklu tığ oyası

Sizde biliyorsunuz ki hanımlar boncuklu tığ işi oyalara daha sıcak bakıyor. Çünkü yazmaların kenarlarında bu oyalar cıvıl cıvıl görünüyor. Günümüzde o kadar çok boncuklu oya var ki, gören kadınlar hangisini yapacağına şaşırıyor. Bu da yetmiyormuş gibi sürekli yeni modelleri geliyor. Oya yaparak paylaşanlardan birisi de Züleyha hanım. Züleyhanın Tığ ve İğne Oyaları isimli kanalında onlarca anlatımlı model bulunuyor. Şimdi yayınlanan çatır çatır çatlatan tığ işi oya modelide bunlardan birisi. Modelin anlatımı ise sadece 10 dakikalık bir şey.

Çatır Çatır Çatlatan Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Video Anlatımlı Yapımı

Bu efsane tığ işi oya modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer modellerimize de göz atın mutlaka.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın