Çatla patla kaynana oyası yapılışı

Çatla Patla Kaynana İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapımı

Çatla patla kaynana adı verilen iğne oyası yazma kenarı modeli yapımı ile karşınızdayız. Bu iğne oyası trend modellerinden biri olan çatla patla kaynana oyası. Kolay modelin anlatımıyla öğrenmekte kolaylaşıyor.

İğne oyası anlatımında yeni yazma kenarı model çatla patla kaynana modeli. Oyanın ismi ne kadar garip geldi değil mi? Hemen merak edenlere bu oyanın isminin nereden geldiğini açıklayalım. İğne oyasının ismi çatla patla kaynana isimli şarkıdan gelmiştir. Şarkıyı dinleyenleriniz vardır. Oğlun beni istiyor çatla patla kaynana diye geçiyor şarkının sözleri. Tabi ki modele isim vermek için bu kullanılmış. Yoksa herhangi bir art niyet yok. Allah herkesin kaynanasına uzun ömrüler versin. İyi olan kaynanalar da var, kötü olan kaynanalarda. Herkese iyi kaynana denk gelmesi dileğiyle.

Çatla patla kaynana oyası

Oya isminden sonra nasıl yapıldığına geçelim. Kolay iğne oyası yapılışı isteyenler için birebir. Oya iplikleri ve iğnesini elinize alı alarak aşağıdaki videoyu izleyin. Anlatım çok sade ve anlaşılır. Mesela bu model ile kaynanalara yazma yapılabilir. Yeni iğne oyası modeli olmasından dolayı hediyelik yazmalar da yapılabilir. İğne oyasından para kazananlar siparişlerine ekleyebilirler. Çatla patla kaynana iğne oyasını zevkle yapacaksınız.

Çatla Patla Kaynana İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Video Anlatımlı Yapımı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın