Çatlak Kankalar Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapılışı

Çatlak kankalar oyası yapılışı kolay sıralı iğne oyası yazma modeli. Bu iğne oyası modeli en çok sipariş alan modellerden birisidir.

İğne oyası yapıp satarak para kazanan kadınların en çok sipariş aldıkları bir oya modelini burada sizinle paylaşıyoruz. Solak oyacı lakabıyla bilinen rengarenk iğneler sayfasından alınan iğne oyası modeli çıtı pıtı bir modeldir. Sıralı boncuklu model olan oyanın yapılışı da bir hayli kolaydır. İğne oyasını nasıl yapıp satıyorlar diye merak edenleriniz vardır. Bu kişiler öncelikle en güzel oyaları yapmaya özen gösteriyorlar. Sonrasında yaptıkları oyaları Instagram hesabına yüklüyorlar. Etiket olarak ise iğne oyası, iğne oyaları gibi etiketler atıyorlar. Çok kişiye eriştiği zaman oyaları inceleyen kadınlar sayfa üzerinden iletişime geçip sipariş veriyor.

Çatlak Kankalar Boncuklu İğne Oyası

Son zamanların en güzel arşivi iğne oyası modelleri sayfasında bir çok oya modeli mevcut. Bu modellerin hepsi en çok sipariş alan örnekler arasından seçilmiştir. Satış yapmayı düşünenler bu iğne oyası modellerini gözlerini kırpmadan yapabilirler. Yalnız yazma ve oya uyumuna dikkat etmeniz lazım.

Çatlak Kankalar Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın