Cennet Çiçeği Battaniye Yelek Hırka Örgü Modeli ve Anlatımı

Bugün sizlere hem tığ hem de şiş ile hazırlanan çiçekli boncuklu battaniye yelek ve hırkalarda kullanabileceğiniz cennet çiçeği örgü modelinin anlatımını yapacağız. Modelin tüm detaylarını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilirsiniz.

Modelin alt kısmından tığ ile örerek başlıyorsunuz. Cennet çiçeği modeline İlmek katları 16 ilmek ve artı 1 ilmek olarak başlıyorsunuz. Akrilik ipler modeli çok güzel göstermektedir ve üç numara şiş kullanmalısınız.

Çok hızlı ve zevkli ilerleyen örmesi kolay model çok hoşunuza gidecek. Model ile bebek battaniyeleri ve yelekleri çok şık durmaktadır.

Örmeye değer’in youtube kanalı için hazırladığı şık ve kolay model için çok teşekkür ederiz. Destek olmak amaçlı youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.