Çerçeveli Yapraklar Örgü Modeli Yapılışı

Çerçeveli Minik Yapraklar Örgü Modeli Yapılışı

Şiş işi anlatımlı örgü videolarına çerçeveli minik yapraklar örneği ile devam ediyoruz. Açıklamalı örgüler isteyenler buyursunlar.

Yeni güzel bir şiş işi örgü tekniğiyle karşınıza çıkıyoruz. Modelimizin adı kimi yerde çerçeveli minik yapraklar örgü modeli olarak kimi zaman ise yapraklı yollar örgü modeli diye adlandırılıyor. Model 10 ilmek ve katları şeklinde yapılmaktadır. Örgü yelekler, tunikler ve bluzlarda kullanılan bu model Nesrin hanım tarafından anlatılmıştır.

Çerçeveli Yapraklar Örgü

Örgüde bulunan yaprak motifleri çok şık görünmektedir. Yetişkin ve çocuk örgülerinde kullanılan bu tekniği sizde öğrenmek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Biz yeni hobi sitesi olarak örgü videolarını sizinle paylaşıyoruz. Bu videolar sayesinde örgü öğrenen arkadaşlarımız bizlere ördükleri örgüleri gönderiyorlar.

Bebek yelekleri örecek olan kişiler için İncili Basamaklar Bebek Örgü Modeli Tarifi modelini yayınlamıştık. Eğer yelek örecekseniz bu örneğe bakmanızı öneriyorum. Paylaştığımız anlatımlı örgüler arasında bebek örgüleri, bayan yelekleri, atkılar, yelekler, bluzlar ve elbiseler bulunmaktadır. Sık sık ziyaret edip sizlerde örgü motif yapım aşamalarını izleyebilirsiniz.

Çerçeveli Minik Yapraklar Örgü Yapılışı

Bir cevap yazın