Takım lif modelleri

Çeyiz Hazırlıkları Takım Lif Modelleri

Çeyiz hazırlığı yapanlara takım lif modelleri. Daha önce hiç bir yerde görmediğiniz en güzel lifleri bir araya topladık.

Düğün yapmadan önce genç kızların anneleri ve kendileri çeyiz hazırlıkları başlatırlar. Bu hazırlıklar arasında örgüler de yer alıyor. Örgüler arasında da lifler de bulunuyor. Banyo kesesi olarak hepimizin kullandığı lifler zamanla yerini yeni modellere bırakıyor. Eski ve sade görünümlü lifler yerine motifli lifler geçiyor. Artık lif örülürken takım olarak örülmekte. Kare lif, çiçekli lifler, uzun lifler ve diğer modeller aynı motifler kullanılarak yapıldığında takım lif tamamlanmış oluyor.

Lif modelleri resimlerini inceleyenler kendi yapacağı modeller için fikir sahibi oluyor. Böylelikle çeyizlik lif yapacak olanlar önceden modeli aklında tutup yapılışını arayıp bulduktan sonra örmeye başlıyor. Takım lif modelleri için yapılmış olan en güzel örnekleri toparladık. Bu modeller çeyiz bohçalarına girecek. En güzel modeller benim olsun diyorsanız bu modellere mutlaka göz atmalısınız. İçinizi ferahlatacak güzellikle olan örneklerin yapılışları çok zor değil. Tığı eline alan her bayanın yapabileceği liflerdir.

Takım Lif Modelleri

Yeni lif takımı

Renkli lif takımı

Pembe beyaz lif takımı

Papatya tacı lif takımı

Örgü lif takımı

Çiçek bahçesi lif takımı

Çiçek motifli lif takımı

Çiçek tarlası lif takımı

Erkek çeyiz bohçası lif takımı

Lif takımı çeyiz hazırlıkları

Mor lif takımı

Çeyizlik sarı lif takımı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın