Çeyizler İçin Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Çeyizler için harika tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok beğeneceği birbirinden güzel tığ işi oya modelleri seçtim. Çeyizler için aranan oya modellerini sizler için derledim. Bu harika tığ oyası modelleri ile çok güzel görünümler elde edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz çeyizler için harika tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelleri çok seviliyor. Sizlerin de çok seveceğini düşündüğüm birbirinden güzel tığ işi oya modellerini sizler için seçtim. Bu harika oya modelleri ile oldukça yeni görünümler elde edebilirsiniz. Yeşil, sarı ve beyaz rengini tercih ederek güzel bir tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de seveceği bu renkli ve sıralı tığ işi oya modeli oldukça çok tercih ediliyor. Sizler de bu modeli tercih edebilir ve çok harika çeyiz bohçaları hazır edebilirsiniz. Dilerseniz başörtüsüne uyumlu farklı renkler de tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizler de bu harika tığ oyası modelini yapabilir ve oldukça muazzam görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da bu muhteşem tığ işi oya modelini tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz gibi şık bir tığ işi oya modeli elde etmek için siz de inci boncukları tercih edebilirsiniz. Böylelikle oldukça harika görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz tek renk başörtüsü kenarına yine tek renk tığ oyası yapabilir ve bu görünümü boncuklar ile hareketlendirebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok güzel görünüyor. Sizler de bu muhteşem tığ işi oya modelini tercih edebilir ve güzel görünümlere imza atabilirsiniz.

Çok Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.