Çeyizlere Ağır Havlu Kenarına İğne Oyası Modelleri

Evet Hanımlar. Bugün sizler için birbirinden güzel iğne oyası modellerine hazırladık. Çıtı pıtı görünen iğne oyaları detayları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Banyolarınıza renk ve hareket katacak olan rengarenk iğne oyalarını sizler de yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen havlu kenarına yapılan ağır iğne oyalarını sizlere sunuyoruz ağır model seven hanımlar hamaratlığını sergilemek için bu güzel iğne oyalarını yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modelini yeni başlayan hanımlar pratik şekilde yapabilirsiniz. El emeği göz nuru iğne oyalarını çeyizlerin vazgeçilmezi olduğunu biliyoruz. Sizler de değerli çeyiz sandıkları oluşturabilmek için bu güzel örgü modellerini hazırlayarak çeyiz sandıklarınızı ekleyebilirsiniz. Tek renk havlu kenarına yapılan renkli iğne oyaları genelde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Renkli havlu seçtiğinizde ise aynı renkte iğne oyalarını yapabilirsiniz. Hadi gelin birlikte bu güzel havlu kenarına yapılan iğne oyası modellerine detaylı şekilde inceleyerek Sizler de en güzel modelleri yapabilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Farklı renkte havlu seçilerek yapılan kibar iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel modelleri çeyiz sandıklarınızı ekleyebilirsiniz.

Çiçekli kaya model ile birlikte kullanılan iğne oyası modeli boncuk detayı eklenerek oldukça şık görünen bir görüntü ortaya çıkmıştır. Sizler de bu güzel iğne oyalarını yaparak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz.

İğne oyası modeli havlu kenarına aynı renk model ile yapılarak oldukça güzel görünen bir görüntü ortaya çıkmıştır. Püskül detayı eklenen iğne oyası modeli normallerin dışında görmediğiniz bir model olmuş.

Yeni gelinlerin tercihi olan pembe renk tercih edilen iğne oyası modeli sizler için hazırlanmıştır. En yeni modeller arasında yer alan iğne oyalarını yaparak harika görünen ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

En çok tercih edilen iğne oyası modelleri arasında yer alan çiçekli modeli sizler de yaparak aynı renklerde kurdele ile bu modeli süsleyebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan iğne oyaları şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de çeyizlerinize en yeni görünen iğne oyası modellerini yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz.

Çiçekli iğne oyası modeli kibar görünen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de şık görünen iğne oyasını yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Yapım aşaması zor olan iğne oyası modeli hamarat hanımlarını tercihi olmaya devam ediyor veya havlu kenarına hazırlanan iğne oyası modeli yeşil ve pembe renklerin kullanılması ile çok güzel görünmektedir.

Beyaz havlu kenarına yapılan pembe ve pembenin renk tonlarının yer aldığı kaya model üzerine yapılan iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Sade ve Şık İğne Oyası Modelleri